Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Działki Roczyny – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek w Małopolsce

18 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

18 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

140 000 zł1 000 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 10 działek po 9-10 ar każda. Dojazd do działek od strony Roczyn oraz Żwirki i Wigóry co jest dużym plusem tej lokalizacji. Szybki dojazd do centrum Andrychowa oraz bez problemowy.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja: działka budowlana 10 ar bezpośrednio Roczyny, ul. Dolna Cena: 120 000 pln Powierzchnia: ok. 1000 m (10 ar) Sprzedaż bezpośrednia od właściciela Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

379 500 zł2 591 m² 146,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedaję działkę budowlaną o powierzchni 2 591 m położoną w Roczynach k. Andrychowa, w pięknej, lekko górzystej okolicy Beskidu Małego. To idealne miejsce pod dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł4 762 m² 144,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż widokowa nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Roczyny przy ul. Gronie. Działka o łącznej powierzchni 47,62 ar. kształt: trapez teren ogrodzony dojazd drogą gminną.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

140 000 zł12,25 m² 11 428,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działkę budowlaną w Roczynach, w spokojnej i zielonej okolicy, w pobliżu granicy Andrychowa. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu natury, a w jej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

44 500 zł295 m² 150,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka rekreacyjna rod przyjaźń w Andrychowie przy ulicy Lenartowicza12a. Działka o powierzchni 2,95 ara. Działka z dostępem do prądu i wody. Na działce znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Roczyny +2 km

346 500 zł3 500 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży cztery działki budowlane o łącznej powierzchni około 3500 m2 wraz z udziałem w drodze dojazdowej o powierzchni około 640 m2. Działka: położona.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Roczyny +2 km

130 000 zł1 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 10 arów, położona w Andrychowie. Nieruchomość usytuowana przy jednej z bocznych ulic w cichej, spokojnej okolicy. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Roczyny +2 km

62 000 zł250 m² 248 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż zadbana działka rod z domkiem o powierzchni 2,5 ara położona w Andrychowie przy ul. Lenartowicza. Idealne miejsce do wypoczynku, rekreacji oraz spędzania czasu na świeżym.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Roczyny +2 km

110 000 zł700 m² 157,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę w Andrychowie, w dzielnicy Górnica, o powierzchni 700 m . Działka jest uzbrojona, z dojazdem asfaltowym, położona w cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Roczyny +2 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka komercyjna Roczyny

Roczyny,małopolskie

300 000 zł1 488 m² 201,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlano-usługowa o pow. 14,88 ar w Roczynach przy ul. Bielskiej. Teren płaski bardzo ładnie położony przy ul. Bielskiej idealny także na działalność usługową tj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Gronie

Roczyny,małopolskie

479 000 zł4 970 m² 96,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Poszukujesz działki pod własny dom jednorodzinny? Zapoznaj się z ofertą sprzedaży 2 działek w Roczynach k/andrychowa. Najważniejsze atuty: duże działki o pow. 49,70 ar objęte mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Roczyny

Roczyny,małopolskie

230 000 zł2 369 m² 97,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Piękna, mocno nasłoneczniona, kameralna działka w zacisznej lokalizacji. Działka położona w sąsiedztwie zagajnika ze strumieniem z bezpośrednim dostępem do drogi gminnej. Oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Gronie

Roczyny,małopolskie

760 000 zł4 762 m² 159,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Witam do sprzedania działka budowlana o wielkosci 46,5 arów Uzbrojona wszyskie media doprowadzone -kanalizacja -osobna linia wody -prąd -odwodnienia -aktualnie brak gazu na działce (jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Roczyny

Roczyny,małopolskie

230 000 zł1 427 m² 161,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Piękna, mocno nasłoneczniona, kameralna działka w zacisznej lokalizacji. Działka położona w sąsiedztwie zagajnika ze strumieniem z bezpośrednim dostępem do drogi gminnej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Krótka

Roczyny,małopolskie

117 000 zł1 654 m² 70,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki budowlanej położonej w Roczynach, na granicy z Andrychowem o powierzchni 1654 m2. Działka jest w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Gronie

Roczyny,małopolskie

750 000 zł4 762 m² 157,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do nowej oferty przepięknej widokowej działki położnej w górach. W miejscowości Roczyny, gmina Andrychów, powiat wadowicki, województwo małopolskie. Działka ma powierzchnię 4762.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Działy

Roczyny,małopolskie

179 000 zł1 644 m² 108,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni ok 1644 m2 położoną w Roczynach. Działka w kształcie prostokąta, w pierwszej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Roczyny,małopolskie

179 000 zł1 644 m² 108,88 zł/m²

 

 

 

Roczyny,małopolskie

895 000 zł4 762 m² 187,95 zł/m²

 

 

 

Roczyny,małopolskie

200 000 zł1 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano-usługowa w Roczynach o pow. 1000 m2. Teren płaski położony przy ul. Bielskiej z dużym natężeniem ruchu. Działka idealna zarówno pod dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Szkolna

Roczyny,małopolskie

150 000 zł1 590 m² 94,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Roczyny, ul. Szkolna 48 naprzeciwko apteki, powierzchnia 1590m2. Działka budowlana, media w drodze :gaz i woda do podpięcia. Droga dojazdowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Roczyny

Roczyny,małopolskie

431 000 zł5 000 m² 86,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 50 arów w Roczynach, działka budowlana przy ulicy Beskidzkiej. Oferta wysłana z systemu bck Galactica Szanuj czas i pieniądze

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Roczyny

Roczyny,małopolskie

139 000 zł1 900 m² 73,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1900 m2 przy granicy z Andrychowem, dojazd do posesji prowadzi drogą utwardzoną, wszystkie media znajdują się w bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Roczyny

Roczyny,małopolskie

260 000 zł1 884 m² 138 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży działka budowlana w Roczynach ( mn4) w bardzo widokowym miejscu. Teren z dobrym dojazdem drogą gminną. Działka miała wydane pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Roczyny

Roczyny,małopolskie

165 000 zł1 660 m² 99,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Sprzedaż przez właściciela, bez dodatkowych kosztów dla agencji nieruchomości. Działka o powierzchni 16,6 ara, cena 165 tys. Działka płaska, w kształcie kwadratu, bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Roczyny

Roczyny,małopolskie

279 000 zł3 300 m² 84,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3300 mkw. w miejscowości Roczyny. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica piekny widok bliskość terenów zielonych Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Jarzębinowa

Roczyny,małopolskie

240 000 zł1 884 m² 127,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Tylko U nas! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 18 arów ( 1884 m2 ) zlokalizowana w Roczynach przy ul. Jarzębinowej. Działka płaska w kształcie kwadratu z pozwoleniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Roczyny

Roczyny,małopolskie

198 000 zł1 660 m² 119,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Sprzedaż przez właściciela, bez dodatkowych kosztów dla agencji nieruchomości. Działka inwestycyjno-budowlana, dającą możliwość stworzenia własnego biznesu np.: pawilon handlowy, punkty usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Roczyny

Roczyny,małopolskie

250 000 zł1 660 m² 150,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka inwestycyjna, dająca możliwość stworzenia własnego biznesu np.: pawilon handlowy, punkty usługowe, prywatny żłobek lub przedszkole, stacja benzynowa, budynki mieszkalne. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Roczyny

Roczyny,małopolskie

139 000 zł2 584 m² 53,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Pragniemy Państwu zaoferować działkę budowlano- leśną o powierzchni 2584m2 w której skład chodzi 1750m2 działki budowlanej. Nieruchomość położona w miejscowości Roczyny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Roczyny

Roczyny,małopolskie

165 000 zł2 172 m² 75,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka budowlana w Roczynach na Groniu o pow. 21 ar. Teren pod zabudowę jednorodzinną mn4 bardzo widokowy na wzniesieniu. Idealne miejsce na dom ( projekt stodoła). Media:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Roczyny

Roczyny,małopolskie

60 000 zł1 200 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka rolno-budowlana w miejscowości Roczyny. Działka posiada dostęp do drogi publicznej, media w sąsiedztwie. Cicha i spokojna okolica. Cena 60 000 zł. Rezerwacja. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Roczyny

Roczyny,małopolskie

50 000 zł1 360 m² 36,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedaży 2 działki budowlane W roczynach O pow. 13,6 ar. Działka blisko centrum roczyn, media W zasięgu działki, działka pochylona Z dobrym dojazdem asfaltowym. Cena 50 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Szkolna

Roczyny,małopolskie

199 000 zł3 067 m² 64,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działke mieszkaniowo - inwestycyjna - na której miało powstać niepubliczne przedszkole, idealna pod inwestycje, np: przedszkole , szkoła, żłobek, osiedle domków, ew blok zabudowa do 12.